
Ретранслятор радіосигналу бездротовий X-Cover S (white)
- В наявності
- Код: 01-00026
2 544 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ретранслятор радіосигналу для бездротових систем Orion NOVA X від українського виробника TIRAS Technologies. Підтримка до 4 бездротових пристроїв; живлення від USB Type-C. Колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | Індикатор живлення |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 45 г кг |
| Габаритні розміри | 63x63х15 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Діапазон частот радіосигналу (зв'язок з датчиками) | 868,0-868,6 МГц |
| Живлення | USB Type-C 5В, Літій-іонна АКБ 600 мA·год |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіосигналу | не більше 25 мВт |
| Підтримка пристроїв | X-Shift, X-Shift+, X-Motion, X-Motion+, X-Motion Alarm, X-Water, X-Siren та X-Key |
| Роз'єми | USB Tуpe-C для основного живлення |
| Розширення | до 4 бездротових пристроїв |
| Споживання | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Дротові централі Orion NOVA з модулем M-X, Orion NOVA X |
| Тип пристрою | Ретранслятор радіосигналу |
| Час роботи від акумулятора | 48 годин |
| Шифрування | AES |
- Ціна: 2 544 ₴

