
ППКП "Tiras PRIME S"
- В наявності
9 600 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральний пристрій неадресної протипожежної системи Tiras PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. 4 зони дозволяють побудувати систему протипожежної сигналізації на найменших об'єктах. Базові можливості: 4 зони сигналізації, 32 сповіщувача у кожній зоні, 2 релейні виходи оповіщення/ керування автоматикою, до 4 пристроїв розширення через інтерфейс RS-485 (M-OUT8R або M-OUT2R box – до 2 шт., ПУіЗ Tiras 1X – до 2 шт.). Особливості: 2 універсальних слоти для модулів M-LTE, M-2G, M-WiFi, M-NET+, M-OUT2R; інтуїтивна панель керування, режим День/Ніч, софт для налаштування з ПК або смартфону по USB, енергонезалежний годинник та журнал на 1000 подій. Живлення: 220В, резервне живлення: свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 9 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 35 Вт |
| Виходи | 2 релейних/оповіщення, пожежа, несправність |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина шини | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Зони | 4 |
| Канали зв'язку | GSM (з модулем M-2G), 4G (з M-LTE), Wi-FI (з M-WiFi) |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 800 мА |
| Маса | 1250 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Протокол роботи | МОСТ |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 9 А*год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Tiras PRIME |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
| Шина-зв'язку: | RS-485 |
- Ціна: 9 600 ₴




