
Акумулятор GV LiFePО4 12V (12,8V) - 18 Ah (230Wh)
- В наявності
- Код: 37205
3 520 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
УВАГА! Максимальний струм розряду 9,6 А!
УВАГА! Заборонено з'єднання LiFePO4 акумуляторів послідовно!
УВАГА! Не для використання з ДБЖ
УВАГА! Акумулятор GV LiFePO4 12V (12,8V) - 18 Ah (230 Wh) заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях та інших транспортних засобах!
УВАГА! Заборонено підключати до пристроїв які розраховані на навантаження більше 120Вт
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 9.6 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 97 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип струмовивіду | T2/F2 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Вага (кг) | 1.35 кг |
- Ціна: 3 520 ₴

