
ППКП "Tiras PRIME A mini"
- В наявності
26 244 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральний пристрій адресної протипожежної системи Tiras PRIME A mini від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Призначена для захисту невеликих та середніх об’єктів. Базові можливості: один адресний інтерфейс, 250 адресних пристроїв в системі, 128 входів/виходів для керування автоматикою. Можливість розширення до 2-х адресних інтерфейсів в системі (при максимумі пристроїв в 250). Живлення: 220В, резервне живлення: свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 8 А*год; колір темно-сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RS-485|USB|Ethernet |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Базові інтерфейси | 1 |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 35 Вт |
| Виходи | розширення до 128, 4 базових |
| Входи | розширення до 128, 1 базових |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина інтерфейсу | до 2000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Канали зв'язку | Ethernet (в базі), Wi-Fi (з модулем M-WiFi), GSM (з M-2G), 4G (з M-LTE) |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 400 мА |
| Максимум інтерфейсів | 2 |
| Маса | 1250 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в інтерфейсі | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Опір інтерфейсу | 125 Ом |
| Пристроїв при кільцевій топології | до 250 |
| Пристроїв при радіальній топології | до 32 |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 8 А*год |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
| Топологія інтерфейсів | кільцеві або радіальні |
- Ціна: 26 244 ₴


