
Панель керування та індикації P-IND PRIME A
- В наявності
12 516 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виносна панель керування і індикації для роботи в адресній протипожежній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. P-IND PRIME A дублює екранне меню Tiras PRIME A та відображає на екрані ті ж повідомлення, що і на ППКП, до якого він підключений. До чотирьох панелей в системі. Сертифікат відповідності EN54. Живиться від зовнішнього джерела живлення 12/24 В; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2xSPE|USB|Ethernet |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 270х200х50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 700 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Струм споживання | 180 мА/90 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Виносна панель керування і індикації |
- Ціна: 12 516 ₴

