
Модуль розширення зон M-ZP fbox
- В наявності
8 772 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль розширення ППКП Tiras PRIME XL на 8 зон сигналізації для роботи в неадресній протипожежній системі Tiras PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Базові можливості: 8 зони сигналізації, 32 сповіщувача у кожній зоні, 2 релейні виходи оповіщення/ керування автоматикою, універсальний слот для модуля M-OUT2R. Сертифікат відповідності EN54. Підключення через інтерфейс RS-485. Живлення: 220В, резервне живлення: свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 9 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 25, Вт |
| Виходи | 2 релейні/оповіщення, пожежа, несправність |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина шини | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Зони | 8 |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 400 мА |
| Маса | 1250 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 8 А*год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | ППКП Tiras PRIME XL |
| Тип пристрою | Модуль розширення зон |
| Шина-зв'язку | RS-485 |
- Ціна: 8 772 ₴




