
ОС-6.1 (12/24V) "Аварійне освітлення"
- В наявності
924 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світловий покажчик в пластиковому корпусі для роботи в протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Призначений для ідентифікації шляхів виходу з приміщення в системах керування евакуацією. Зовнішнє живлення 12 В/24 В. Для замовлення доступно 8 варіантів написів на покажчиках (або під замовлення). Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х100х32 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +55°C |
| Маса | 220 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Струм споживання | не більше 35 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP21C |
| Сумісність | Неадресні протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Світловий покажчик |
- Ціна: 924 ₴

